Kullanım Koşulları

Faltime.com iş bu kullanım koşulları faltime.com internet sitesinin tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” olarak anılacaktır) tarafından kullanım koşullarını içermektedir.  

Faltime.com site hizmetinden yararlanan “Kullanıcılar” işbu Kullanım Koşullarının tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.  
 
Faltime.com,Kullanım Koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.   

Faltime.com'da kullanıcı olmak için bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekir.Kullanıcıların kayıt formuna bilgi girişi yaparken istenilen hususları eksiksiz ve açık doldurması zorunludur. Kullanıcılar bu formla aktarılan bilgilerin doğruluğunu kayıtsız şartsız kabul eder.   

Faltime.com “Kullanıcıların” kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.   

Faltime.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği “Kullanıcılara” yorum ücreti iade ederek hizmet vermeyi reddetme hak ve yetkisine sahiptir.   

Faltime.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.   

Faltime.com tüm ziyaretçilerine, kişisel bilgilerini açıklama konusunda maksimum dikkat göstermesini ve paylaşmamasını önerir.   

Faltime.com da Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.   

Faltime.com, site dahilindeki interaktif alanlarda “Yorumcuların” ve “Kullanıcıların” yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir.   

Faltime.com da “Kullanıcıya” yapılan yorumların faltime.com’un ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (kullanıcının yorumları başka kişilerle paylaşması) dolayı gelebilecek zararlardan Faltime.com sorumlu değildir.   

Faltime.com, hiçbir “Yorumcunun” davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, online ya da offline konumda olsunlar üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.   

Faltime.com sitesi içeriğindeki yorum bilgileri hayal gücü ile üretilmiştir, doğruluk içermemektedir, herhangi bir şekilde gelecekten haber vermez, sohbet ve eğlence amaçlı olarak “Yorumcuların” kişisel yorumlarıyla oluşturdukları içerikten ibarettir. Yorumcuların sunduğu içerik çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumda olsunlar üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.   

Faltime.com da Fallara yapılan yorumlardan falcılar sorumludur. Yazılarda insani değerleri küçük düşürücü, yasalara ve devlete karşı herhangi bir propaganda yapmak kesinlikle yasaktır. Ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım ve servis mevcuttur. Bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir.   

Faltime.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği kullanıcıların üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.   

Faltime.com site ve uygulamaların için aldığınız ancak kullanmadığınız kredilerin ücretini dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Harcadığınız kredilerin iadesi yapılamaz ancak kredi iade şartları çerçevesinde sınırlı olarak tekrar kullanılabilir.   

Faltime.com Ücret iadesi almak için aldığınız kredi biriminin tam olarak faltime.com hesabınızda bulunması gerekir. Kısmi iade veya harcanmış kredilerin iadesi yapılamaz.   

Faltime.com tüm ödemeler sadece kendi içindeki iade sistemi ile işlem bazında iade edilir. Ödemelerin başka bir ödeme servisi ile iadesi mümkün değildir.   

Faltime.com da ancak kullanıcılar daha önce aynı veya farklı hesaplarından hiç iade almamışlarsa ve iadelerinin ardından hesaplarının kapatılmasını kabul ederlerse faltime.com yönetimi iadelerini yapabilir. Kullanıcı iade aldığı son kredisi ile işlemini yapıp servisini aldıktan sonra hesabı kapatılır.   

Faltime.com sunulan hizmetlerden (belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak) yararlananlar veya herhangi bir şekilde faltime.com'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.Faltime.com hizmetlerinden yararlanan ve faltime.com'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, faltime.com  tarafından iş bu Kullanım Koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadır.